Romicore

Dzięki skuteczności naszych działań, otrzymaliśmy status Allegro ADS Partner +, który określa nas mianem specjalistów, doświadczonych w prowadzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych. Gwarantujemy, że Twój biznes jest w dobrych rękach.

Chcesz rozwijać swój biznes? Pomożemy Ci! Z nami dotrzesz do większej liczby klientów oraz stworzysz atrakcyjny wizerunek swojej firmy. Razem opracujemy strategię, którą indywidualnie dostosowujemy do specyfiki Twojej marki.

Rozpędź sprzedaż na Allegro z RomiCore!
Wzrost

+ 50%
sprzedaży

w pierwszych 3 miesiącach od startu współpracy
Redukcja
– 30% kosztów Allegro

w pierwszych 2 miesiącach od startu współpracy

Model rozliczenia

Stały %

od faktycznego wzrostu sprzedaży od 1 miesiąca współpracy

Możliwości reklamy Allegro ADS

Oferty sponsorowane wyświetlają się w odpowiedzi na zapytanie użytkownika, czyli tak, aby zainteresować użytkownika właśnie Twoją ofertą. Wyświetlając swoje w oferty w najpopularniejszych miejscach na Allegro, masz większą szansę na dotarcie do potencjalnych klientów, a co za tym idzie na zwiększenie sprzedaży.

Gdzie wyświetlają się reklamy?

W wynikach wyszukiwania na Allegro

(m.in. dwie pierwsze pozycje)

W lewej kolumnie obok wyników wyszukiwania

Na stronie oferty

Reklama graficzna Allegro Ads to możliwość budowania swojego wizerunku na Allegro oraz zdobywania zainteresowania klientów jednocześnie. Możesz postawić na reklamę swojej marki i budować jej wizerunek na Allegro.

Gdzie wyświetlają się reklamy?

Na górze i dole strony z wynikami wyszukiwania na Allegro

Na dole strony oferty pod sekcją „O sprzedającym

Z lewej strony na stronie z wynikami wyszukiwania

Sieć reklamowa w Allegro Ads daje możliwość reklamy Twoich ofert w serwisach zewnętrznych, takich jak np. Google, Facebook.

Gdzie wyświetlają się reklamy?

Allegro Facebook ADS – Jeżeli użytkownik wpisze w wyszukiwarce Google frazę związaną z oferowanym przez Ciebie produktem i kliknie w reklamę Twojej oferty, trafi na jej stronę na Allegro.

Allegro Google ADS – wyświetlane są oferty, które wcześniej przeglądał Kupujący, ale nie sfinalizował transakcji. Pokazywać mogą się też oferty najbardziej do nich podobne, jeśli system uzna, że zainteresują odbiorcę oraz mogą zostać kliknięte. Po kliknięciu w Twoją reklamę na Facebooku, klient trafi z powrotem na Twoją ofertę na Allegro.

Nasza oferta Allegro

Chcesz prowadzić swoje konto samodzielnie i potrzebujesz jedynie wskazówek? A może chciałbyś mieć spokój i komfort oddając opiekę nad kontem specjalistom? W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy pakiety, dzięki którym możesz wybrać zakres usług, na których najbardziej Ci zależy.

Zacznij sprzedaż na Allegro z RomiCore! Zyskaj bonusy na start.
prowizja nawet

0%

W pierwszych 3 miesiącach mamy dla Ciebie 100% zniżki na prowizję od sprzedaży ofert niewyróżnionych.

konto za

0zł

Założenie konta na Allegro jest darmowe. Zacznij sprzedaż i nie martw się o koszty.

benefity warte

30.000zł

Dla nowych sprzedawców przygotowaliśmy Pakiet Powitalny, a w nim szereg benefitów.