Kariera w RomiCore Sp. z o. o.

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu i rozwijać swoją karierę w obszarze digital marketingu? Czekamy na Twoje CV! Napisz do nas. [email protected]
SPECJALISTA DS. GOOGLE ADS

Masz doświadczenie w prowadzeniu SEM, a tworzenie kampanii reklamowych to Twoja pasja? Weź udział w naszej rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. Google Ads!

WEB DEVELOPER

Posiadasz doświadczenie w tworzeniu stron
i sklepów internetowych? Chciałbyś doskonalić swoje umiejętności rozwijając ciekawe i różnorodne projekty? Zgłoś się już dziś!

JUNIOR MARKETPLACE SPECIALIST

Wiesz już jak działa sprzedaż internetowa na marketplace'ach i nadal chciałbyś się w tym rozwijać? Doskonale! Być może szukamy właśnie Ciebie. Zgłoś się już dziś!

ASYSTENT/ASYSTENTKA ZARZĄDU

Świetna organizacja czasu pracy to Twój znak rozpoznawczy? Czujesz się doskonale w raportowaniu i delegowaniu zadań pomiędzy zespołami?

STAŻYSTA W DZIALE PROJECT MANAGEMENT

Chcesz postawić pierwsze kroki w digital marketingu? Oczekujesz dużej dawki wiedzy z zakresu zarządzania projektami? To oferta idealna dla Ciebie!

MARKETPLACE SPECIALIST

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży na marketplace'ach? Chciałbyś doskonalić swoje umiejętności rozwijając ciekawe i różnorodne projekty? Zgłoś się już dziś!