Romicore

Planning & Strategy

Przygotowanie strategii marketingowej to nie lada wyzwanie. Wymaga przede wszystkim umiejętności planowania, przewidywania i doświadczenia w prowadzeniu działań z zakresu marketingu cyfrowego. Opracujemy unikalną strategię dla Twojej marki – wiemy jak robić to dobrze! Od jej skuteczności zależy przecież sukces całego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w analizie SWOT marki, identyfikacji grupy docelowej, określeniu kluczowych celów i planowaniu komunikacji marketingowej.

Branding & Design

Rozpoznawalna marka to cel, do jakiego dąży każda firma. Budujemy wizerunek marki, który odzwierciedla istotę firmy. Tworzymy identyfikację wizualną począwszy od: projektu logo, wizytówek, teczek, ulotek i folderów, aż po projekty wielkoformatowe jak bannery/billboardy, flagi, bannery roll-up, plakaty, czy siatki typu mesh.

Digital Marketing

Kluczowym warunkiem sukcesu działań marketingowych jest nic innego, jak poznanie swojego klienta. Krokiem milowym ku zrozumieniu go lepiej jest wiedza na temat jego doświadczeń i zachowań. Pomożemy Ci w odtworzeniu procesów, których doświadcza klient odwiedzający Twoją stronę internetową i przygotujemy analizę poszczególnych jego aktywności. Dzięki temu dowiesz się, jakie obszary należy poprawić – oczywiście z naszym wsparciem! Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas efektywnych działań marketingowych. Zwrot “efektywny” nie jest w tym przypadku tylko pustym frazesem.
- Prowadzenie Social Media & Ads
- Kampanie w ekosystemie Google
- Kampanie PPC
- Marketing Afiliacyjny
- E-mail marketing

Tworzenie stron i sklepów internetowych

Realizujemy projekty e-commerce począwszy od koncepcji funkcjonowania sklepu po etap wdrożenia i konfiguracji sklepu według potrzeb:
- strony firmowe
- strony wizerunkowe
- sklepy internetowe
- landing pages
Proces projektowania strony rozpoczynamy od rozmowy z klientem i analizy jego potrzeb w prezentacji firmy. Omówione i rozplanowane szczegóły implementujemy począwszy od wynajmu hostingu przez konfigurację serwera pod zaplanowaną witrynę i przygotowanie projektu, kończąc na kosmetycznych poprawkach naszego działu graficznego.

Administracja sklepami internetowymi

Strona internetowa – jako wizytówka każdej firmy powinna być sprawnie i efektywnie zarządzana. Zajmujemy się pełną, kompleksową opieką i optymalizacją wykonanych przez nas sklepów, jak również oferujemy stałą współpracę przy istniejących już projektach, także międzynarodowych. Zakres usług dotyczących administrowania ustalamy indywidualnie, w zależności od potrzeb, które analizujemy – tak, aby dopasować optymalne rozwiązanie.

Zarządzanie i optymalizacja sprzedaży Marketplace

Zajmujemy się zarządzaniem sprzedażą internetową w serwisie Allegro. Wprowadzamy i konfigurujemy nowe konta, tworzymy opisy produktowe, redagujemy tytuły aukcji, uzupełniamy parametry. Oferujemy również obsługę marketingową: tworzymy kampanie Allegro ADS, wdrażamy wyróżnienia aukcji oraz strefy okazji w oparciu o analizę rynku i wyniki sprzedażowe. Ponadto świadczymy usługi doradcze, szkoleniowe oraz przeprowadzamy audyty sprzedażowe. Odpowiemy na wszystkie pytania związane ze sprzedażą na Allegro.

Doradztwo i Audyty

Co kryje się za sukcesem firmy w sieci? Odpowiednio dobrane narzędzia marketingowe, sposób komunikacji oraz oczywiście, odpowiednia strategia. Bez rzetelnego planu firma ryzykuje utratę zarówno czasu, jak i pieniędzy. Zatem… jeśli środki finansowe przeznaczone na marketing są marnotrawione, a na horyzoncie nie widać oczekiwanych rezultatów, najwyższa pora na przeprowadzenie profesjonalnego audytu i rzetelną analizę bieżących działań.

Optymalizacja kosztów

Wysokość budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na marketing zależy tylko od Ciebie. Możesz wydawać swoje środki bez limitu, kupując nowe sesje i błądząc w poszukiwaniu grupy docelowej. To może być naprawdę skuteczne, jeśli tylko Twoim celem jest… szybkie ogłoszenie bankructwa. Jeśli jednak zależy Ci, aby Twój budżet był wydatkowany efektywnie, opracujemy dla Ciebie skuteczną strategię optymalizacji kosztów. Dzięki niej osiągniesz ROMI szybciej, niż się spodziewasz.

Copywriting

Każdy produkt wymaga dobrej informacji w internecie. Opisy produktów są istotnym elementem zawartości sklepu internetowego – mają ogromny wpływ na sprzedaż, zachęcają konsumenta do ponownych odwiedzin. Zajmujemy się copywritingiem na potrzeby e-commerce w postaci opisów produktowych oraz kategorii produktów. Prowadzimy również blogi firmowe i tworzymy teksty na strony internetowe, które stanowią ważną składową prowadzonych działań marketingowych.